I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Oranj Kozmetik 2008 yılından itibaren saç boyası ve saç bakımı ürünleri alanında uzmanlaşmış olup Türkiye ve yurtdışındaki lider üretici ve ihracatçı kozmetik firmalarından biri haline gelmiştir.

Firmamız kalite ve vizyonunu her geçen gün geliştirmekte, üretiminde dinamik takımımızla birlikte en gelişmiş teknolojileri kullanmakta, bununla birlikte saç ürünleri alanında en iyisi olan İtalyan firmalarıyla ortak çalışmalar yürütmekte, paketleme ve dizayn alanında da Avrupa standartlarında çalışmalar sürdüren iş ortaklarıyla birlikte de çalışmalarını sürdürmektedir.

İç piyasada yaygın bir ağa sahip olmanın yanı sıra dış piyasada da Yunanistan, Litvanya, Romanya, Rusya, Ukrayna, Moldova, Sırbistan, Bulgaristan, Kıbrıs, Mısır, Cezayir, Fas, Libya, Tunus, Senegal, Ürdün, Irak, BAE, Kuveyt, Pakistan, Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Tacikistan, Özbekistan ve daha birçok ülkede de yer almaktayız.